MARIE VRŠANOVÁ

KDO VÁS BUDE MASÍROVAT

KDO VÁS BUDE MASÍROVAT

Jmenuji se Marie Vršanová a masážím se věnuji přes třicet let.

Od roku 2018 mám vlastní provozovnu v Jeseníku, na ulici Kostelní 160/1 v prvním patře, kde Vás mohu uvítat a nabídnout různé druhy masážních ošetření. Zároveň spolupracuji s mateřským centrem Krteček na programu „Potřeba dotyku a hry“.

I když masíruji převážně dospělé, mám bohaté zkušenosti i s dětmi. Jsem matka pěti dětí a z toho čerpám své nejbohatší životní zkušenosti. Právě hledání odpovědí na otázky při výchově mě dovedlo k bylinkám, masážím, k chirofonetice, antroposofické medicíně a k waldorfské pedagogice.

Za dvacet let mé praxe přerušované mateřskou jsem se naučila spoustu technik, ale mimo ty neosvědčenější, Vám nabízím hlavně svoje masáže a svoje ruce, které se naučily za ty roky tančit v rytmu a vnímat hlavně člověka, který skrze toto tělo žije a promlouvá. 

„Denně děláme jednu ze dvou věcí – buď upevňujeme své zdraví, nebo podporujeme nemoc.“ Adelle Davis

Díky chirofonetickému a waldorfskému vzdělávání a dalšímu studiu antroposofické medicíny v rámci IPMT  (www.kpramenumzdravi.cz)  doprovázím rodiče na cestě při hledání pomoci pro jejich děti. Od roku 2016 jsem převzala vedení školy chirofonetiky a spolu s manželem a kolegiem lektorů, organizujeme kurzy v ČR.

MOJE PRAXE

V roce 1991 jsem si udělala osmiměsíční rekvalifikační kurz rekondičních masáží a poradenství u firmy MOMAUS (Moravská masérská unie a škola), který mi zcela změnil život. Sídlo MOMAUSu bylo na Vysočině v malé obci na Žďársku  v Rudolci na Zámku Zdraví.

Do tohoto rehabilitačního centra jezdili  klienti na ozdravné pobyty za panem Jaroslavem Hnilicou a zároveň zde po revoluci probíhaly mnohé semináře týkající se zdraví. Setkala jsem se zde poprvé mimo jiné s čínskou medicínou, ayurvédou, antroposofickou medicínou, homeopatii, léčbou bylinami, Bachovými esencemi, aromaterapii, ale i makrobiotikou a jógou a různými masážními technikami.

Pan Hnilica mě tenkrát zaměstnal a já jsem měla možnost setkávat se zde s velmi zajímavými osobnostmi alternativní medicíny.

Tenkrát jsem se poprvé setkala také s panem Ing. Karlem Funkem (www.karelfunk.bloger.cz), který mě seznámil s chirofonetickými masážemi (www.chirofonetika.cz)

Po nějaké době jsem začala pracovat soukromě. V tomto povolání nemůže člověk nikdy ukončit své vzdělávání a říci: „Teď už vím“. Nabídek různých technik masáží a postupů ošetření stále přibývá. A tak nakonec každý masér dospěje k tomu, že si vybere techniky, které jsou mu blízké a které se mu osvědčily a s těmi pracuje.  Udělá si z nich „svoje masáže“. A tak to je i se mnou. Za dvacet let mé praxe přerušované mateřskou jsem se naučila spoustu technik, ale mimo ty neosvědčenější, Vám nabízím hlavně svoje masáže a svoje ruce, které se naučily za ty roky tančit v rytmu a vnímat hlavně člověka, který skrze toto tělo žije a promlouvá. 

OBJEDNETE SI TERMÍN MASÁŽE

tel: 608 611 714

masaze.chirofonetika@gmail.com

 

Najdete mě i na Facebooku 

Masáže probíhají ve velmi příjmném prostředí mého soukromého studia  v Jeseníku v ulici Kostelní 160/1 ( první patro).
Pokud se mi nemůžete dovolat, právě se věnuji některému z klientů. Opakujte prosím volání později, popřípadě kontaktujte smskou. Děkuji za pochopení.