PODPOŘTE SVOU IMUNITU

Zdraví začíná ve střevech. Je to centrum imunitního systému, který v sobě skrývá samostatný ekosystém – „orgán“ tvořený z mikroorganismů. Střevní mikrobiom.

 

Odmyslíme-li zlomenou nohu, tak ať nás napadne jakékoli onemocnění, je třeba se vždy zaměřit na funkci našeho trávicího traktu.

Funkce trávicího traktu je u všech onemocněních nějakým způsobem ovlivněna. Proto při léčbě, podpory organismu i pro prevenci začínáme ve funkční medicíně u stravy a optimalizace trávení.

Proč? Trávicí trakt je o systém dlouhý několik metrů, který se svými triliony různých mikroorganismů (střevní mikrobiom) promlouvá k celému tělu. Správné trávení je navíc zcela klíčové pro následné vstřebávání živin, které jsou pak dopraveny do našich buněk po těle.

Nejsme to, co jíme, ale to, co dokážeme ve svém těle vstřebat, správně využít a následně nepotřebné vyloučit.

Střeva – celkové zdraví – psychika. Přijde vám divné, že by střeva mohla kecat do naší nálady nebo naopak, naše nálada do funkce střev? A už jste někdy utíkali na záchod, když jste měli před těžkou zkouškou? Nebo naopak začali být nervózní, možná protivní, když jste na záchodě už 3 dny nebyli? 🙂

 Střeva na očích nemáme, jejich poškození nevidíme..

…a tak je často ignorujeme. Nezdravou stravou si ale koledujeme o řadu onemocnění.

Nedostatek kvalitního jídla a vlákniny může vést hladovění mikrobioty, která se tak pustí do pojídání ony ochranné vrstvy hlenu – a dochází k jejímu ztenčení. Mikrobiota (jejich produkty), bakterie z jídla, různé látky i toxiny se tak dostávají blíže k střevní linii buněk, které po tomto narušení nemusí fungovat zcela přesně. Přestávají tvořit souvislou řadu buněk a vznikají mezi nimi mezírky – a to je onen syndrom zvýšené propustnosti střev. Vzniká problém, který může začít jako lokální zánět ve střevech, avšak po tom, co se tělu neznámé či nebezpečné látky dostávají do krevního oběhu, může se celá řada problémů projevit kdekoli po těle v různých formách.

RNDr. Petr Ryšávka se věnuje výzkumu v oblasti probiotických kultur. 
Všechny produkty Harmonelo jsou důrazně postaveny na zdravém střevním mikrobiomu. 

Harmonelo Probio

Hladké zažívání po celý den

Chutný sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci 12 probiotických kmenů. Probiotika jsou šetrně ošetřena tzv. tyndalizační technologií, nedochází tak k narušení probiotického účinku a přátelské bakterie si zachovávají svůj účinek.
Uvádíme na trh zcela nový doplněk stravy, jehož hlavním cílem je působit příznivě na střevní mikrobiotu – napomáhá k udržení jejího normálního stavu a zároveň k lepší a hladší průchodnosti střev. Jednou z největších výhod je pak možnost použití i v nestandardních případech, kdy není doporučeno užívat běžně dostupná probiotika.

Čemu přispívá Harmonelo Probio:

 – podpora a výživa přátelských bakterií ve střevech

 – ekzémy

 – redukce váhy

 – stres, napětí a únava

 – lepší a hladší průchodnosti střev

Harmonelo VITALITY

Nastartuj svou imunitu

Vybraný sirup, jehož základem je rozpustná čekanková vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje množení přátelských střevních bakterií. Doplněk stravy, který obsahuje propracovanou kombinaci aktivních látek. Především enzymů – jako jsou papain, bromelain a proteázy – vhodně doplněných o aloe vera. Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Vitamin C také přispívá k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév.

Užívání Harmonelo Vitality přispívá k posílení imunitního systému, snižuje napětí a únavu. Udržuje normální hladinu cukru v krvi a také normální stav pokožky. Díky absenci živočišných enzymů je produkt vhodný i pro vegetariány a vegany.

Čemu přispívá Harmonelo Vitality:

 – vysoce hojivý účinek, regeneruje záněty v těle

 – snižuje otoky končetin

 – redukce váhy, celková očista organismu

 – stres, napětí a únava

 –  pomáhá s akné, opary, ekzémy

Harmonelo LIFE

Pro váš harmonický život

Doplněk stravy Harmonelo Life je sirup na bázi prebiotické rozpustné vlákniny z čekanky. Obsahuje jedinečnou kombinaci šťáv z plodu dragon fruit (dračí plod – pitaya) a goji, fortifikovanou betaglukanem z hlívy ústřičné. Dračí plod (Dragon fruit) je oblíbený tradiční plod z oblasti střední Ameriky a Asie. Plody kustovnice čínské, neboli goji, jsou díky svému složení označovány za superpotravinu 21. století. Základem sirupu je 85% rozpustná vláknina na bázi fruktooligosacharidů, která podporuje přátelské střevní bakterie.

Čemu přispívá Harmonelo LIFE:

 – životabudič – dodává energii a elán

 – vyvažuje hormonální rovnováhu

 – redukce váhy – zrychluje metabolismus a spalování

 – stres, napětí a únava

 –  podpora imunity

Harmonelo COLOSTRUM

Váš elixír mládí

Harmonelo Colostrum je čistě přírodní tekutina s vitamínem D a K. K udržení správné funkce imunity a kostí je potřeba pochopit a poznat faktory, které vyvolávají nástup procesu stárnutí. Klíč úspěchu hledejme ve vitamínech K a D. Přednostmi Colostra, jako hotové, ucelené potraviny, je obsah nezbytných vitaminů, nenasycených mastných kyselin, minerálů, aminokyselin, mléčných cukrů, růstových a imunitních látek. Colostrum je výjimečné svým nenahraditelným složením, je naplněné řadou aktivních látek, proto je oprávněně označováno jako nejideálnější přírodní elixír mladého i dospělého organismu.

Čemu přispívá Harmonelo COLOSTRUM:

 – posílení imunitního systému

 – správný vývoj kostí a svalů

 – urychluje rekonvalescenci

 – elixír mládí

 –  zlepšuje stav pokožky, nehtů a vlasů

KONTAKT

tel: 608 611 714

masaze.chirofonetika@gmail.com

 

Najdete mě i na Facebooku